Kontakt

Alkranel OÜ
Riia 15b, 51 010, Tartu, Eesti Vabariik
(III korrus - hoone vasakus tiivas)
Tel: 7 366 676,
55 40 579, 50 39 010
E-post: info@alkranel.ee
Osaühingu registrikood: 10607878
KM registrinumber: EE100764916
Parkimine - sisehoovis (vt juhist siit)

Töötajad

  • Alar Noorvee

    tegevjuht

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia PhD
    • keskkonnaekspert (litsents nr KMH0098)
    • Tel: 55 40 579
    • E-post: alar@alkranel.ee
  • Elar Põldvere

    arendusjuht

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia PhD
    • keskkonnaspetsialist
    • Tel: 52 89 197
    • E-post: elar@alkranel.ee
  • Kristjan Karabelnik

    projektijuht, veemajandus

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia PhD
    • veeuuringud (atest. nr 442/06 ja 193)
    • Tel: 50 39 010
    • E-post: kristjan@alkranel.ee
  • Tanel Esperk

    projektijuht, keskkonnamõjud

  • Meelis Mark

    keskkonnaspetsialist

    • TÜ Loodusteaduste magister (heitmete tehnoloogia)
    • Tel: 56 50 17 17
    • E-post: meelis@alkranel.ee
  • Martin Sööt

    keskkonnakonsultant

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia Loodusteaduste magister (heitmete tehnoloogia)
    • Tel: 53 738 564
    • E-post: martin@alkranel.ee
  • Kaari Susi

    keskkonnakonsultant

    • TÜ Loodusteaduste magister (bioloogia eriala)
    • Tel: 53 43 20 66
    • E-post: kaari@alkranel.ee
  • Kersti Õun

    Keskkonnaspetsialist

    • TTÜ Keskkonnakorraldus ja puhtam tootmine MSc
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 52 21 964
    • E-post: kersti@alkranel.ee
  • Reet Needo

    keskkonnaspetsialist

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia Loodusteaduste magister (ökotehnoloogia)
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 53 431 729
    • E-post: reet@alkranel.ee
  • Birgit Laan

    keskkonnaspetsialist

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia magister (keskkonnaseire)
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 55 545 546
    • E-post: birgit@alkranel.ee