Kontakt

Alkranel OÜ
Riia 15b, 51 010, Tartu, Eesti Vabariik
(III korrus - hoone vasakus tiivas)
Tel: 7 366 676,
55 40 579, 50 39 010
E-post: info@alkranel.ee
Osaühingu registrikood: 10607878
KM registrinumber: EE100764916
Parkimine - sisehoovis (vt juhist siit)

Töötajad

  • Alar Noorvee

    tegevjuht

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia PhD
    • keskkonnaekspert (litsents nr KMH0098)
    • Tel: 55 40 579
    • E-post: alar@alkranel.ee
  • Kristjan Karabelnik

    projektijuht, veemajandus

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia PhD
    • veeuuringud (atest. nr 442/06 ja 193)
    • Tel: 50 39 010
    • E-post: kristjan@alkranel.ee
  • Tanel Esperk

    projektijuht, keskkonnaekspert

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia, magistrikraad
    • keskkonnaekspert (litsents nr KMH0157)
    • Tel: 53656297
    • E-post: tanel@alkranel.ee
  • Elar Põldvere

    projektijuht, keskkonnaspetsialist

  • Terje Liblik

    keskkonnakonsultant

    • TTÜ, Tööstusökoloogia, magistrikraad
    • Tel: 56 83 39 31
    • E-post: terje@alkranel.ee
  • Meelis Mark

    keskkonnaspetsialist

    • TÜ Loodusteaduste magister (heitmete tehnoloogia)
    • Tel: 56 50 17 17
    • E-post: meelis@alkranel.ee
  • Paula Nikolajeva

    keskkonnakonsultant

    • TTÜ, Tööstusökoloogia, magistrikraad (omandamisel)
    • Tel: 55 583 882
    • E-post: paula@alkranel.ee
  • Kaie Metsaots

    keskkonnakonsultant

    • Eesti Maaülikool, maastikuarhitekt PhD
    • Tel: 7 366 676
    • E-post: kaie@alkranel.ee
  • Martin Sööt

    keskkonnakonsultant

    • TÜ Keskkonnatehnoloogia Loodusteaduste magister (heitmete tehnoloogia)
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 53 738 564
    • E-post: martin@alkranel.ee
  • Kaari Susi

    keskkonnakonsultant

    • TÜ Loodusteaduste magister (bioloogia eriala)
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 53 43 20 66
    • E-post: kaari@alkranel.ee
  • Kersti Kuum

    keskkonnaspetsialist

    • TTÜ Keskkonnakorraldus ja puhtam tootmine MSc
    • Lapsehoolduspuhkusel
    • Tel: 52 21 964
    • E-post: kersti@alkranel.ee